Battlestar Galactica

27. dubna 2011 v 17:54 | Alpa |  Filmy, Seriály
Nedávno jsem si kamarádovi postěžovala, že potřebuju nějaký nový seriál - každý týden totiž čekám na nový díl HIMYM a The Big Bang Theory (nová série Simpsonů ještě nevyšla, stejně tak South parku) a to dá dohromady asi 40 minut za týden. Jezdím každý den do školy a ze školy vlakem (hodinu tam a hodinu zpět) a v tu dobu prostě nemám do čeho píchnout, filmy nestíhám a ráno nemám vůbec energii číst.
Kamarád věděl, že mě baví sci-fi a tak mi doporučil tohle. Prý mi bude chvíli trvat, než se prokoušu prvními díly, ale pak mě to bude bavit. Trefil se. Když jsem to probírala s pár dalšími přáteli na facebooku, bylo mi řečeno, že "s odstupem času je to asi ten nejlepší seriál, co jsem viděl, hlavně proto, že má jasně daný děj a konec" a " že se mám na co těšit, že je tam tolik dějových zvratů, že by se z toho člověk zbláznil." Jsem na začátku čtvrté série. Během měsíce. Naprosto mě to sebralo. Tady můžete najít nějaké základní informace (stránka není aktualizovaná, dost možná záměrně, protože to by pak člověk přišel o všechna překvapení, kdyby tu bylo napsané třeba kdo je kdo...).
Ale nejvíc ze všeho mě baví postava Starbuck. Protože je to holka, co strčí do kapsy všechny ostatní piloty na lodi. Je silná, drzá, nenechá si do ničeho kecat a přitom je sexy... Nevím jak vy, ale já si musím vždycky najít postavu, se kterou se můžu ztotožnit (aspoň teoreticky)...* Už jsem dokončila poslední sérii a vážně to má super konec. Ale na co mám sakra koukat teď??!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 H H | 19. května 2011 v 11:41 | Reagovat

co zkusit Chuck či něco tak?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama