1000 things

7. května 2011 v 16:00 | Alpa |  O nás, o vás i o nich
Určitě jste zaregistrovali alespoň jednu, ne-li obě tyto stránky:

A pokud ne, udělejte to teď. Je fajn shodnout se s někým na věcech, které nesnášíte. Je fajn moct si nad každým bodem zanadávat. Ale proč tolik nihilismu? Jasně, mě všechny ty věci taky vytáčí, ale...

Přijde mi daleko lepší přístup druhý, tedy najít tisíc drobností, které nás těší. Ačkoliv musím přiznat, že anglickou stránku jsem zběžně prolétla a z toho co jsem viděla mám pocit, že "1000 věcí, které nesnáším" mají daleko lepší postřehy.
A co točí mne? Negramotnost mládeže, zkorumpovanost vlády, xenofobie, učitelé co neumí učit, holky co poskakujou a piští a fotí se polonahé před zrcadlem a taky nesnáším pondělky, když si zapomenu vzít brýle do školy a když potřebuju uprostřed noci na záchod a ukrutně se mi nechce vstávat.
A co naopak miluji? Miluji tu vůni po dešti, miluji příchod jara, hudbu, jahody, společné snídaně, čtení v posteli, obyčejné lidi s neobyčejnými životními příběhy, když mě někdo hladí po šíji a ten pocit kdy můžete vedle někoho jen tak ležet, aniž byste museli cokoliv říct, protože není třeba nic říkat. Tak. To je jen tak na okraj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama