Devět z deseti zákazníků doporučuje...

5. června 2011 v 16:00 | Alpa |  O nás, o vás i o nich
Jak dobří jste v posteli? Na tohle téma jsme si mohli přečíst mnohé a mnohé více či méně objektivní studie. Ženské časopisy jsou přeplněné radami, jak dopřát partnerovi co největší potěšení, bezpočet triků i věciček pro lepší milostný akt a podobně... Jsou vznášeny stále tytéž otázky a proč? Myslíte si, že tím, že se někoho zeptáte, tak vám poradí něco zaručeného??
Měla jsem kamarádku, která měla tendenci neustále diskutovat o tom, jak je dobrá v posteli. Dneska už to nedělá, naštěstí, myslím, že jsem jí to jednou vytmavila, tak s tím přestala. Protože já tyhle kecy nesnáším. Kdo má pořád poslouchat to, jak tenhle kluk říkal tohle a tenhle zase tohle (musím podotknout že její zkušenosti tehdy neumožňovaly více příkladů, jen dva), podtrženo sečteno jsem fakt dobrá. Hezká? To ano. Štíhlá? Taky. Hlasitá? To taky, děkuji pěkně, příště si přesunu stan na druhý konec kempu. Ale dobrá? Jak to můžeš vědět holka? Podle mě je to dost objektivní záležitost, stejně jako jsou různé naše preference v povahových vlastnostech, vzhledu a dalších faktorech, stejně tak se lišíme v požadavcích co se sexu týče. Takže můžete od jedné dostat pět hvězdiček, zatímco druhá by vás šoupla do odpadu. A co jako...? Stejně s tím nic neuděláte.
Tak kamarádce už jsem vyspílala, teď se pustím do vás, pánové. Myslíte si, že když slečně mezi řečí oznámíte, že umíte vážně skvělej orální sex, tak vám spíš dá? Omyl! Mám i konkrétní příklad z druhé planety - mám kamaráda. Mimochodem je to moc pěknej kluk, doopravdy jsem ho chtěla...! A ani by mě nemusel moc přemlouvat. A věděl to moc dobře, že bych si dala říct, ale většinou tu byla nějaká přítelkyně (vlastně vůbec nevím, jestli jsem ho kdy zažila nezadaného), takže to zůstalo jen u svádění. A pak to prostě podělal. Začal mi vyprávět (naštěstí většinou jen přes icq), jak je prostě výbornej, detailně mi popisoval co zvládne s jazykem i s jinými částmi těla, v podstatě mi vyložil na stůl všechno o svém milostném životě, velikost, rychlost, výdrž, včetně recenzí, jak kdybych si měla vybírat auto. A zjevně čekal že se mu vrhnu do náruče. A mně se chtělo zvracet. No vážně, co by mě na tomhle mělo přitahovat? A myslím že nejsem jediná. Chápu, že se tím potřebujete někomu pochlubit, ale prosím nesnažte se na to sbalit holku, je to nechutné. Když budu chtít, zjistím si sama, jak moc dobře to děláte.
Nepíšu recenze, není to fér. Když se kamarádka zeptá, jaký ten dotyčný byl, nasadím jen tajuplný pohled (no, aspoň si to myslím, ale spíš vypadám trochu přiblble) a odpovím, ať si to zjistí sama.
A ještě něco na závěr: Všichni bez výjimky se máme co učit. Ale vyčíst si rady z časopisů je hloupost, protože lidi nejsou identické kopie. Není to tak že zvládneš jeden, zvládneš všechny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama