Reflex

2. srpna 2011 v 16:00 | Alpa |  O nás, o vás i o nich
Říkejte si co chcete o tom, že dneska už to není co bývalo, že ten časopis měl daleko vyšší úroveň, že je dneska moc komerční, mě pořád baví.
První Reflex se mi dostal do ruky dost brzy, co se totiž pamatuji, tak dědovi chodil do schránky. Bavily mě ty obálky a taky Zelený Raoul, i když jsem mu moc nerozuměla. Vlastně to dost dlouho vypadalo tak, že jsem si přečetla první komiks, prolistovala jsem obrázky, zjistila, jestli je někde kolem stránky 70 komiks Hany a Hany a pak jsem týdeník zase zavřela.
Postupem času se ale Reflex propracoval na post takzvané záchodové četby. Což sice nezní příliš vábně, pro jakýkoliv časopis to však u nás doma znamená kariérní postup - na oné místnosti máme totiž ve zvyku číst všichni. Suďte si mě. Ale je to prostě fakt. A čte si při tom spousta lidí.
Možná, že se ten časopis v průběhu let změnil. Možná že je teď víc komerční a dává si víc pozor na to, co píše. A co jako. Pořád je to jedno z těch několika plátků, které se dají číst. A to nemluvím jen o komiksech. Dneska už ho přelouskám víceméně celý. Nejradši reportáže a kulturu. A líbí se mi AktyX a Cannabis Cup. A abych nezapomněla, baví mě JXD. Protože je to sice magor, ale taky děsnej frajer. A ta baba co si vzal, která je o spoustu let mladší než on? No, klobouk dolů.

Pozn. - Docela jsem se naštvala, když jsem se dočetla, že šéfredaktor Reflexu bude zároveň šéfredaktor Blesku. Nakonec ne. Od prvního července je to někdo jinej. Tak uvidíme, jestli stáhne Reflex úplně ke dnu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama