Jak je zdravé ženou býti

4. března 2014 v 19:18 | Alpa |  O mně?
Tak jsem si to vyrazila ráno do školy v parádních polobotkách, poněvač už bylo jako jaro. Na nádraží jsem si koupila kafe, ve vlaku něco přečetla a pak mě čekalo deset minut cesty do školy. Tak v půli cesty mi došlo, že to s těma botama nebyl úplně nejlepší nápad, mají trochu užsí špičku a jsou placatější než má noha snese. Ale furt oukej. Jenže jsem věděla, že cestu zpátky budu muset zvládnout poklusem, aby mi neujel vlak. Děsila jsem se té chvíle. Ale jsem hrdinka, zatla jsem zuby. Jenže co čert nechtěl, na perón jsem dorazila tak akorát, abych tomu zatracenýmu vlaku mohla zamávat. Tak jsem kňučela. No dobře, brečela jsem a řádně (před pár lety bych se neodvážila řvát na veřejnosti a už vůbec o tom psát!), částečně vzteky a taky dost bolestí. Neodvážila jsem se podívat v nádražní hale, jak dopadly moje nohy, takže jsem hodinu seděla na té úchvatné a superpohodlné tvrdé kovové sedačce a pak, když přijel další vlak, jsem se odebrala do kupé. Tam jsem teprve odhalila svou vpředu úplně zakrvácenou ponožku pravé nohy. Levá na tom nebyla tak zle, ale bolela dost podobně. Kloubečky na palci a malíčku obou nohou úplně sedřené. Jauauauauau. A tak jsem místo čtení ve vlaku skuhrala a říkala jsem si, proč to my ženy vlastně děláme?
Nedávno jsem se posmívala sestře, která má asi bžilion párů bot, z toho asi sedm plesových, ze kterých nosí... no ani jedny, půjčuje si většinou nějaké od mámy nebo od další sestry (dobře, možná jedny nosí, ale taky jich možná má víc, no já nevím, tak nějak). Protože všechny ty boty vypadají nádherně, ale absolutně se na nich nedá chodit, na některých ani stát. Myslela jsem si, že já jsem oproti ní velmi praktická žena. Půlku času nosím tenisky, nebojím se otevřít pošťákovi nenamalovaná a v teplákách a vůbec, je mi jedno... jedno. Ale na té cestě domů jsem začala trochu zpytovat svědomí a našla svých pár ubližovacích kousků.
Vlastním dva kusy stahovacího prádla. Není to nic příjemnýho, člověk je v tom narvaný jako vorvaň a když si to vezme na večeři, tak se zrovna nenají a když ano, nestojí to za to trápení, co přijde pak, ale ubírá mi to špeky na břiše a bocích, tak holt čas od času trpím. Jsem sice tenisková a co se společenských bot týče, požadavek na pohodlnost je na stejné příčce s krásou, takže moje střevíčky jsou jako bačkůrky. Průšvih je u těch bot mezi tím. Mám kozačky co mě tlačí, polobotky, baleríny a dokonce plátěnky (mají blbě dělanou klenbu), ale nosím je, protože jsou prostě překrásné. Za svou největší botní prohru ovšem považuji Dr. Martense, 8 let staré úchvatné červené botky, které jsem měla, ať nežeru, 15 krát na sobě. Domnívám se, že to krvácení z pat, než se ty boty prochodí a ta kůže není tak tvrdá, je totiž hrozně punk a hardcore a proto si lidi ty boty kupujou. Já je vytáhnu čas od času na maximálně hodinku dvě ven a pak chodím týden s náplastma, no záviďte mi.
Ke zdravému stylu žen patří také korzety, škrtící podprsenky, krémy, po kterých se osypete, šperky, ze kterých vám hnisá ucho a přípravky na hubnutí, které vám rozhodí metabolismus. No nekupte to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pisálek Pisálek | 21. března 2014 v 19:14 | Reagovat

Je neuvěřitelné, jak průmysl neustále produkuje nové a nové zaručeně účinné pleťové masky, super kvalitní zubní pasty atd. A výrobci oblečení zase hromady zaručeně sexy oblečení na ženy s postavou modelek a ta spousta normálních holek se snaží tohle všechno na sebe patlat a do všeho se narvat..Všem bych jim chtěl vzkázat: Módní časopisy jsou jenom výmysly pár ženskejch s předsudkama a všechny krémy co vám po čase rozežerou pleť jsou jen obrovskej magnet na vaše prachy!....
Takže: Holky, máme vás rádi a líbíte se nám i když zrovna nemáte míry 90-60-90 tak to bylo je a bude! Nenechte se zblbnout, že vás nikdo nebude chtít pokud nebudete vypadat jako vystřižené z  Cosmopolitanu nebo podobnejch časopisů! Neblbněte a mějte se rádi takové jaké jste! Pak vás budeme mít rádi i my!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama