Jak zničit celý seriál jednou epizodou

5. dubna 2014 v 15:35 | Alpa |  Filmy, Seriály
Stejně jako mnoho dalších jsem sledovala Jak jsem poznal vaši matku a stejně jako mnoho dalších jsem se těšila, až to skončí. Kvalita seriálu trochu klesala a poslední série, která byla celá o svatbě, se dala přežít jenom díky naprosto rozkošné Tracy (Cristin Milioti). Té se nakonec povedlo to, že jsem vidinu úplně poslední epizody brala trochu s lítostí, protože ta holka by mě nějakou chvíli hrozně bavila. Podobně jako Zooey Deschanel. No prostě, dala jsem si popcorn a udělala jsi z toho trochu důležitější okamžik, než si to zasloužilo a sledovala jsem. *SPOILER ALERT*

Začátek slibný, ano, svatba, na kterou se čekalo. Konečně už "poznal" matku. Supr. Holka, kterou si rozhodně měl vzít a mít s ní děti a být s ní a vůbec. A tady by to mělo skončit. Jenže ve druhé polovině prodloužené epizody se všechno začne srát. Robin pořád dává přednost kariéře a dotáhne to tak daleko, že se s Barneym rozvedou (a Barney se kvůli ní tak změnil a prostě!) a ona dál vesele cestuje. A kašle na ostatní. Barney si do toho udělá dítě a je z něj úplně nadšený (byť unavený) A protože Tracy byla pro Teda příliš dokonalá, tak jí museli zabít. Prostě úplně špatně a špatně a špatně. A nakonec, s fanfárami, tadá, tadá, celý příběh je zjevně dětem vyprávěn jen proto, aby si stárnoucí Teddy ospravedlnil, že pořád pálí za Robin. Takže dětičky mu to odkývou a tatínek pak překvapivě jede a ukradne modrý lesní roh a pak zvoní na Robin u bytu. The end. A tohle všechno prosím zabije všech těch 9. sérií předtím.

Tak za prvé. Robin a Ted nemůžou být spolu z jednoho prostého důvodu - nehodí se k sobě. Ani maličko. Jako láska (nebo spíš chemie) je sice hezká věc ale kámo, nemůžeš být s někým s naprosto odlišnou životní filozofií.
Za druhé, proč Robin... vůbec byla v seriálu? Po pravdě, zkazila na co přišla. A konkrétně Barneymu dva vztahy, aby ho dostala. A najednou kariéra kariéra. Ale s Tedem by být chtěla. Not cool, bro.
A Tracy. Ach Tracy, tohle bylo doopravdy sprostý... 9. sérií o tom, jak Ted poznal Tracy, přičemž Tracy tam je 1 sérii. A na časové lince cca 9 let (nepočítala jsem to přesně). A pak prostě musí umřít kvůli Robin (díky moc) aby jí uvolnila cestu, protože jinak, řekněme si to upřímně, Robin prostě nemohla Teda vyhrát. Takže lidi, vůbec jste nemuseli koukat na nic kromě prvního dílu, protože tak jak to začalo, tak to taky skončí.
Jakože se obvykle ke svým oblíbeným seriálům po čase vracím, tady se to nestane. Tak jdu koukat na New Girl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 5. dubna 2014 v 20:16 | Reagovat

a žlutý deštník je přitom mnohem lepší než pitomý modrý lesní roh!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama