Lightning Bolt

3. dubna 2014 v 19:31 | Alpa |  Hudba
Poslední album od Pearl Jam (vyšlo teda už v říjnu loňského roku) jsem objevila díky seriálu Jak jsem poznal vaši matku (který díky poslednímu dílu z duše nenávidím a už ho asi nebudu chtít vidět), kde na konci hraje super písnička.
Teda, to, že jde o Pearl Jam se prostě pozná. Né, že bych je měla nějak zvlášť naposlouchaný, ale hlas Eddieho Veddera je prakticky nezaměnitelný. Navíc, co mám naposlouchaný, je soundtrack k Into the Wild (který, překvapivě, je celý jeho), takže prostě vím. Stačilo pak už jen dohledat, ze které je to desky a bylo. A musím říct, že jejich diskografii zas budu muset oprášit. Protože mě moc baví. Ta tvorba vůbec. Ale z nějakého důvodu, podobně jako donedávna Foo Fighters, jsem si vždycky řekla "ježiš to je dobrý, to si musim natahat do mp3ky" a vzápětí to vypustila z hlavy. Druhá kapela už má stálé místo na playlistu (byť, když tak o tom uvažuju, už jsem je nějakou chvíli neslyšela), Pearl Jam se tam teď musí probojovat a udržet místo v mojí poměrně bohaté škále žánrů ( - co je to škála? - To je takové období...v životě chlapce...už musím jít - kdo ví z čeho to je, dostane bludišťáka).
Vím, že to není nejlepší strategie, začínat od posledního alba k prvnímu ale aspoň něco. Každopádně kdo jste se s Pearl Jam ještě neseznámil, udělejte to, kdo ještě neslyšel to album, tak taky (protože je fakt moc hezký) a kdo už to má všechno na playlistu, dobře vám tak. Jo a na poslední díl HIMYM se nedívejte. Fakticky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama